Legalábbis, mondjuk. A december 11-i börzén ugyanis a terveimhez hűen megjelentem eladóként, bizony volt saját bérelt asztalom, meg minden, nagyon érdekes élmény volt. Egy nagy csomó cuccot eladtam (párat azóta már meg is bántam), de hála pár önzetlen szaktársnak volt némi lehetőségem egyszer-kétszer gyorsan körbeszaladni, így költeni is tudtam abból a mérhetetlenül sok forintból, amit kisautók eladásával szereztem. Ez valójában nem volt mérhetetlenül sok, de nem panaszkodom, elégedett vagyok. Szóval pótoltam pár hiányt, mutatom különösebb magyarázat nélkül:
Nekem (is) bejön ez a Volvo ezzel a festéssel. A sima pirost más miatt szeretem, de szerintem itt sem szálltak el a tervezők, tetszik a végeredmény.
Az Oldsmobile Vista Cruiser is volt már itt a premiermodellel, majd a köztes darabokat kihagytam, így a legutóbbi lett meg, a színe miatt is szerettem volna, de a legkirályabb a szélvédő festése. Új kedvenc. Ugorgyunk!
A kurrens darabok teszkós áron voltak, de ami ennél is sokkal jobb hír, hogy a Ford (látjátok, kabrióra is lehet ám tenni vonóhorgot!) és a Saab is csak 600 Ft volt, igaz, bontottan, de ezeket valszeg amúgy is kinyitottam volna. Nem mellesleg a Saab ugye megvan bontatlanul is, szóval. Jut eszembe, egyperces néma csendnek kéne most jönnie. (Eddig senkinek nem árultam el, de a 9000-es megvan még egy példányban, egy bontatlan bliszteres Siku formájában, de azt annyira féltem, hogy meg sem merem mutatni.) Az pedig kétségtelen, hogy a Siku mellé kellett egy Matchbox is a harmadik generációs Escortból... És ez nem minden! De most csak ennyi, mert különben nem maradna későbbre semmi, amiről írhatnék. Ezt nézzétek, milyen jó hirdetést találtam:
Kellemes ünnepet!
Utolsó kommentek