Utolsó részéhez értünk a Groovebird kívánatos Lego Space-gyűjteményét bemutató sorozatnak. A repülő és guruló alkalmatosságok után ezúttal a kúszó-mászó járgányok jönnek. Elsőként a 6820-as apróság, amely a Starfire I nevet viseli (a Slave I azért jobb, nem?):
Egyszerű, hatékony műszer, nem egy nagy etwas. Sokkal bonyolultabb szerkezet a 6848-as Strategic Pursuer, amelyen a sofőr is kap már némi extra védelmet a környezeti viszontagságok ellen:
Legalábbis a testének a felső része. Ugyanaz a tető már jobban zár az Auxiliary Patroller esetében, ezt a kis készletet a 6850-es számon keressétek, ha úgy alakul, hogy be akarnátok szerezni:
Kicsit furcsa, hogy pont a vezető előtt fehér a búra, de ez játék, felesleges lenne ezen fennakadni. Figyelem, bravúros átkötés következik: nem egy fennakadós típus a 6875-ös számú Hovercraft sem, amely számos biszbaszt visel a testén, nyilván mindnek megvan a maga funkciója, de hogy mi mire való pontosan, csak egy gyerek tudhatja:
Következzen a 6884-es Aero Module, amely egy kis rovert és egy droidot szállít:
Ugyanerre képes a végére hagyott mai legnagyobb készlet, a 6893-as, amelynek a nevén valószínűleg egy komplett stáb dolgozott, és ez lett a végeredmény: Orion II Hyperspace!
Ennek az irányításához már kétfős legénység szükségeltetik, de aztán az is lehet, hogy az egyik a pilóta, a másik a technikus kolléga. A raktér megoldás nagyon tetszik! És porschénak volt ilyenje, csak hogy tudjátok. Mára ennyi, remélem, tetszett a sorozat és mindannyian ugyanúgy utáljuk Groovebird kollégát! ;) Neki pedig köszönöm a lehetőséget, én jól szórakoztam!
Utolsó kommentek